Blaty granitowe to niepowtarzalne piękno każdej kuchni, łazienki, restauracji czy sklepu. Są idealnym surowcem dzięki któremu blaty są łatwe w czyszczeniu, nie powstają zacieki, nie pozostają ślady po gorących naczyniach.

Zalecane przez nas produkty są również odporne na chemikalia i kwasy zawarte w środkach spożywczych. Nie poddają się działaniu wody i temperatury, są niepalne i żaroodporne. Dodatkową zaletą blatów jest możliwość wykorzystania całej powierzchni blatu jako powierzchni roboczej.

Doskonałą oprawę i wykończenie okien stanowią parapety z kamienia. Oferujemy marmur i granit. Parapety można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.

Parapety wewnętrzne.

Parapety wykonane z granitu lub marmuru są świetnym dodatkiem dopełniającym wystrój wnętrza każdego pomieszczenia. Z pomocą naszych doradców i dzięki bogatej gamie kolorów pomożemy Państwu dobrać odpowiedni rodzaj kamienia.

Parapety zewnętrzne.

Parapety granitowe są świetnym rozwiązaniem na parapety zewnętrzne. Dzięki swojej dużej twardości służyć będą Państwu przez wiele lat. Ponadto parapety granitowe charakteryzują się bardzo niską nasiąkliwością, odpornością na rysowanie oraz szkodliwe działanie promieni słonecznych

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.