Oferujemy usługi kamieniarskie dla klientów indywidualnych oraz firm

Nowoczesne projekty

Niepowtarzalne wzornictwo i niezwykle bogata kolorystyka kamieni daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia i kształtowania indywidualnych form. Perfekcyjnie wykonane elementy zapewnią Ci poczucie luksusu.

Szeroki wachlarz możliwości

Granity i marmury fascynują bogatą kolorystyką, niepowtarzalnymi wzorami i możliwościami wykorzystania zarówno na dużych powierzchniach jak i w warunkach domowych.

Doświadczenie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Nasze produkty dopasowujemy do Państwa gustu i potrzeb.

Zaufanie klientów

Ponad 25-letnia tradycja zobowiązuje, dlatego też swoją wysoką pozycję na rynku utrzymujemy niezmiennie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości, różnorodności wykorzystywanych materiałów oraz przystępnej cenie.

Niepowtarzalne wzornictwo

Używane przez nas materiały importujemy bezpośrednio z całego świata, począwszy od Skandynawii,, RPA, poprzez Indie, a na Brazylii skończywszy. Różnorodność ta pozwala na zaoferowanie Państwu granitu lub marmuru dopasowanego do Państwa konkretnych wymagań czy projektów.

Zgrany zespół

Dzięki stałej kadrze pracowników, która tworzy zgrany zespół, możemy zaoferować usługi w najwyższej jakości. Pracujemy na nowoczesnych maszynach. 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.